У Борисполі у координатора С14 провели обшуки: шукали битки і балони, а знайшли sim-карти

У вівторок 10 липня столичні правоохоронці прийшли з обшуками до помешкання одного з координаторів організації С14 Сергія Мазура. Слідчі дії проводились у Борисполі, на вул. В. Момота.

«У Сергія Мазура С14 проводять обшуки. Жодної ухвали суду, слідчих на місці немає, не вказано групу слідчих із дозволом на обшук. Ніхто не каже, в якій якості, по якому провадженню», — написав один із активістів у Facebook.

Відзначимо, що підтримати Сергія приїхало близько півсотні активістів, а також народні та місцеві депутати.

Практично одночасно з тим, як активісти повідомили про обшуки у С. Мазура, столична поліція опублікувала повідомлення, що одному з фігурантів нападу на поселення ромів на Лисій горі у Голосіївському районі столиці оголосили про підозру.

«У ході розслідування кримінального провадження за фактом нападу на поселення осіб на Лисій горі у Голосіївському районі столиці одному з фігурантів оголосили про підозру за ч. 2 ст. 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України. Слідчими готується подання до суду щодо обрання чоловіку міри запобіжного заходу», — наголосили в поліції.

Правоохоронці нагадали, що подія сталася в квітні у Голосіївському районі Києва: група у балаклавах вчинила напад на тимчасове поселення.

Тоня ТУМАНОВА, «ТС»

ДЛЯ ДОВІДКИ:

С14 (Січ) — українська праворадикальна громадська організація.

C14 проводила низку акцій та ініціатив: «Кубок молодого футболу», «Волонтерський центр С14», «Український мобілізаційний центр», люстраційний комітет «Ніколи знову», освітню платформу «Освітня асамблея», правозахисну організацію «Національний центр правозахисту», «Бойкот російського бізнесу», також акції прямої дії проти українофобів, комуністів, соціалістів, лівих активістів та ромів.

Організація розпочала діяльність 2009 року з участі в антизабудовних протестах. Першою акцією організації «Січ» став протест і сутички проти забудови в Києві на вул. Ахматової, 43-А.

Share Button