«ВСІ ЗА ОДНОГО» ЗІБРАЛИ 40 ТИС. ГРН НА ЛІКУВАННЯ ВАДИМА АТАНАСОВА

Цієї суботи та неділі бориспільці об’єдналися задля збору коштів на лікування онкохворого Вадима Атанасова. У восьмирічного хлопчика виявили пухлину головного мозку.

ДЕНЬ ПЕРШИЙ

На стадіоні «Колос» в рамках благодійного фестивалю «Всі за одного» – спортивні розваги, веселі конкурси, нагороди та подарунки. Як показала практика – футбольний квест, що передбачав 9 станцій, підкорювали не лише діти, а й дорослі. Залишаючи у скриньках благодійні внески, кожен висловлював надію на одужання малечі. На завершення – марафон «Пробіг заради життя», де близько 100 учасників демонстрували не так фізичну підготовку, як свою згуртованість, цілеспрямованість та бажання допомогти Вадиму. По завершенні благодійної суботи на «Колосі» кожен отримував пам’ятний диплом на згадку.

ДЕНЬ ДРУГИЙ

Уже наступного дня, у неділю, на тенісному корті – веселі конкурси з казковими героями для дітей від майстерні дитячих свят «SHOW KIDS», майстер-класи, фотозони, творчі номери, вулична їжа. Зокрема, Молодіжний парламент на чолі з Юлією Шуткевич презентував картоплю з м’ясом за власним унікальним рецептом та запечену рибу, Людмила Степанян вчила виготовляти брошки з валяної шерсті; молода поетеса Ольга Кацан пропонувала листівки з  авторськими віршами та фото.

Особливе місце посів благодійний аукціон, проведений шоуменом Валентином Шуткевичем. За надане небайдужими з власних колекцій присутні піднімали ставки до 400 грн. Серед представленого переважали живописні полотна.

«КОЛИ ОДУЖАЮ – ПРИЇДУ ЗНАЙОМИТИСЯ З КОЖНИМ»

Того дня скриньки не лише знаходилися на всіх локаціях, а й пересувалися завдяки казковим героям. Одним з таких був Дмитро Карпусь. Чоловік в костюмі Супермена закликав допомогти своєму племіннику. Журналісту розповів: «Усе почалося з патрульної поліції. Колеги дізналися про горе в моїй родині і вирішили згуртуватися, аби допомогти. Якщо чесно, не очікував, що у Борисполі стільки небайдужих. Я дякую кожному».

Патрульний розповів, що маленький Вадимчик полюбляє футбол: як дивитися, так і ходити з татом на матчі. Серед улюблених іграшок – бейблейд, зовні схожий на дзигу.

Нині дитина перебуває на лікуванні у Мінську, й попереду вісім курсів хіміотерапії. Пан Дмитро розповідає, що Вадим бачив і фото, і відеозаписи з цього фестивалю і дуже хотів би бути на ньому. Але запевнив, що коли одужає, приїде знайомитися і гратися з кожним.

Загалом за два дні фестивалю вдалося зібрати 40000 грн.

До слова: з необхідної суми 5000 доларів батьки зібрали самотужки, решту $ 5000 – за допомогою небайдужих громадян, аби внести аванс і розпочати лікування. Втім загальна вартість курсу хіміотерапії та опромінення – 25000 доларів. Тож аби фінансово допомогти Вадиму, долучитися може кожен.

Карта мами, А Банк.

5169 1573 0697 8465 Атанасова Яна

Карта тата, ПриватБанк.

4149 4393 9164 1770 Атанасов Костя

Контактний телефон

+380639510521 Юлія

Вікторія Білецька, Тетяна Підгурська, «ТС»

Share Button