БОРИСПІЛЬ СТАНЕ ПЕРШИМ МІСТОМ, ДЕ ПОЛІСМЕН ПОЧУВАТИМЕТЬСЯ, ЯК УДОМА

У перший день липня своє професійне свято відзначили слідчі, 4 числа – полісмени. Українських Шерлоків Холмсів і тих, хто стоїть на захисті безпеки громадян, привітали у Бориспільському відділі поліції. Заступник начальника Сергій Григоренко, насамперед, побажав колегам натхнення і зауважив, що за три роки від заснування національної поліції «ми рухаємося до кращого і працюємо по-новому».

Приєднуючись до вітань, міський голова Анатолій Федорчук наголосив на змінах, які вже розпочалися з ремонту в холі будівлі: «Я був у складі делегації на запрошення шведської поліції. Там у центрі уваги не лише людина, а й правоохоронець. Для нього безкоштовні соки, фрукти, булочки, кавовий апарат, аби він почувався, як удома. Мабуть, завдяки цьому візиту Бориспіль визначено першим містом в Україні, де буде створено отакий прозорий офіс, що слугуватиме зразком для інших міст нашої держави».

Очільник міста разом з першим заступником Миколою Корнійчуком почесними грамотами та грошовими винагородами відзначили окремих полісменів за високі професійні досягнення.

Слова привітань і відзнаки надійшли від Головного управління та керівництва Бориспільського району.

Інф. «ТС»

Share Button