Фільм «Земля Івана» відібрано для участі у престижному фестивалі Hot Docs у Торонто

Український документальний проєкт «Земля Івана» режисера Андрія Лисецького відібрано до до участі в конкурсній програмі авторитетного кінофестивалю Hot Docs Canadian International Documentary Festival, який відбудеться в Торонто. Про це повідомляє пресслужба Державного агентства України з питань кіно у Фейсбуці.

Цікаво, що переможець премії Hot Docs 2021 за найкращу міжнародну документальну стрічку претендує на розгляд Оскара. Також цей фестиваль, який цьогоріч відбуватиметься з 29 квітня по 9 травня, визнаний BAFTA як один із найбільш довірених і шанованих арбітрів передового досвіду у мистецтві короткометражних фільмів.

Український глядач зможе побачити фільм онлайн майже на місяць раніше, з 31 березня по 4 квітня, в межах конкурсної програми DOCU/Україна 18-го Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.

ДОВІДКОВО. Іван Васильович ПРИХОДЬКО – заслужений майстер народної творчості України. Лауреат державних премій ім. Павла Чубинського, Катерини Білокур, Петра Верни. Член Національної спілки майстрів народного мистецтва України.

Народився 17 вересня 1939 року у с. Дударків Бориспільського району.

Share Button