«У районній лікарні й асфальт кладуть, і про здоров’я дбають»

На початку року районні депутати прийняли рішення про виділення коштів на проведення капітального ремонту та благоустрою доріг на території Бориспільської ЦРЛ. За два місяці підготували документацією: виготовили проект, паспорт доріг тощо. А потім майже місяць ремонтними роботами займалося КП «Благоустрій» на чолі з Андрієм Величенком. Роботи виконали якісно й швидко: відремонтовано 1 тис. 800 кв. м території, на що витрачено близько 1 млн 400 тис. грн. Частина податків з виділених бюджетних коштів залишилася у районі, адже в КП «Благоустрій» працюють мешканці наших сіл.

Чи не щодня ремонтні роботи інспектували керівники району – голова РДА Олександр Туренко та голова районної ради Владислав Байчас. Під їх контролем був кожен сантиметр нової дороги.

«Багато років територія лікарні просто просилася, аби її впорядкували. Але коштів не було. Наразі районне керівництво всіляко допомагає нам і з матеріально-технічною базою, і з благоустроєм. У лікарні за сприяння районної влади й асфальт кладуть, і про здоров’я дбають. Коли є така тісна співпраця, то й результат не забариться», – наголошує головний лікар ЦРЛ О. Щур.

А роботу видно неозброєним оком. Окрім асфальтного покриття, встановлено більше 40 лавок та майже два десятки урн для сміття – ці роботи виконало підприємство «Бориспільмедбуд», засновником якого є депутат райради Володимир Шаповал.

Але благоустрій території районної лікарні на цьому не закінчиться, є ще над чим працювати. О. Туренко та В. Байчас пообіцяли, що сприятимуть, аби до холодів на території лікарні з’явилася стоянка для машин. А поки що КП «Благоустрій» займеться виготовленням проектної документації.

Алла БОГУШ, директор районного радіомовлення

Share Button