Теплі речі для бійців АТО

теплі-речі5У середу, 3 грудня, вихованці реабілітаційного закладу «Наш дім» м. Бориспіль передали бійцям в зону АТО гуманітарну допомогу, зроблену власноруч.

Теплі шапки, шарфи, шкарпетки, талісмани і малюнки з написами «Слава Україні! Героям Слава!», «Повертайтеся живими! Вас чекають!» діти готували разом з батьками і в кожну річ вкладали частинку своєї душі.
«Сьогодні ми згуртувалися, бо хочемо показати, що є повноцінними та повноправними членами суспільства, які, як усі, переживають за майбутнє України і готові підтримувати солдат», — наголосила голова громадської організації «Добродій» Тетяна Бесараб, за ініціативи якої відбулась благодійна акція.
«Усі речі ми відправляємо в 72-гу окрему механізовану бригаду, — каже Анатолій Коломієць, волонтер з Борисполя. — Коли приїжджаємо на передову, хлопці дуже дякують. Допомагаємо, по можливості, 35-ій бригаді, яку перевели на територію поблизу м. Генічеськ, надавали посильну допомогу батальйону «Айдар» та 128-ій бригаді».
Під час зустрічі батьки та діти вшанували хвилиною мовчання загиблих на війні, а також пам’ять Валентини Бондаренко, директора Центру реабілітації «Наш дім» і засновника фонду «Добродій».
З нагоди Міжнародного дня інвалідів діти отримали солодкі подарунки.
Оксана Герасименко, «ТС», фото автора

Share Button