ЮНІ УКРАЇНКИ ПОВЕРНУЛИСЯ З БОЛГАРІЇ СРІБНИМИ ПРИЗЕРАМИ

З 29 червня по 1 липня в Албені (Болгарія) проходив Міжнародний турнір з хокею на траві Southeast European Hockey 5’s Championship, Boys & Girls U15. 10 вихованок Бориспільської ДЮСШ відділення хокею на траві взяли в ньому участь у складі національної збірної України.

Наші спортсменки поїхали на турнір двома дівочими командами (старші та молодші) й зіграли по колу з командами Туреччини, Грузії, Румунії та Болгарії.

Перша команда (старші дівчата) обіграла грузинок 6:0, румунок 19:1, програла турчанкам (які, щоправда, виставили у складі 4 гравці зі збірної до 18 років, награючи їх на чемпіонат Європи) 2:6, а потім «розібралася» з молодшими українками 7:1 та болгарками 7:3. У підсумку підопічні Наталії Васюкової (тренер Бориспільської ДЮСШ ) посіли друге місце.

Друга команда (молодші дівчата) під керівництвом Марини Горохової програла болгаркам 2:5, туркеням 2:15, грузинкам 0:4 та виграла у румунок 10:0, ставши п’ятою у турнірній таблиці.

Нашу Вікторію Колос з 17-ма  забитими м’ячами визнано кращим бомбардиром турніру, а Маргариту Юрченко (м. Полтава) –  кращим воротарем.

Гра відбувалася на майданчику розміром з хокейне поле, бити по воротах дозволялося з будь-якої точки. У своєму інтерв’ю  головний тренер збірної Н. Васюкова наголосила: «Ми ніколи не грали в цей вид хокею, у нас було лише одне тренування перед виїздом. Вчилися грати вже на місці».

За інф. Бориспільської ДЮСШ

Share Button