АКУСТИЧНИЙ «СТАРИЙ НОВИЙ РОК-2018»: ЛІТНІЙ І БЛАГОДІЙНИЙ

Літня частина фестивалю «Старий Новий Рок-2018» відбулася у форматі акустичного концерту. Захід планували провести на території Бориспільського державного історичного музею, але через несприятливі погодні умови понад п’ять годин музика лунала на 2-му поверсі кінотеатру «Європа». 10 виходів, як сольних, так і в складі гуртів, продемонстрували авторське і вже відоме на широкий загал. Послухати концерт зібралося стільки бажаючих, що не вистачило навіть стільців, та задля культурного задоволення окремі з глядачів сідали на підлогу.

Сам фестиваль бере початок з 1997 року у співпраці гурту «Ранарідібунда» та клубу мистецтв при майстерні «Пепса» (керівник Володимир Чекулай).

Організатор Дмитро Футорний наголошує, що фестиваль поділено на 4 частини, символічно до пір року, і спрямовано на активне творче спілкування. Співорганізатр заходу – управління культури, молоді та спорту Бориспільської міської ради.

Під час концерту було проведено збирання коштів на підтримку Вадима Атанасова – хлопчика, який бореться з пухлиною головного мозку. Учасники (як музиканти, так і поціновувачі) зібрали 2009 грн, які вже перерахували на картковий рахунок батьків Вадима з надією на якнайшвидше одужання дитини.

Інф. «ТС»

Share Button