УЧНЯМ – ПРО НАЦГВАРДІЮ ТА ЗДОБУТКИ МІЖНАРОДНОГО ЦЕНТРУ

Традиційно до Дня Національної гвардії України військовослужбовці Міжнародного центру НГУ Центру проводять уроки мужності та заходи військово-патріотичного виховання з учнівською молоддю. Минулого тижня нацгвардійці відвідали ЗОШ № 6 міста Борисполя.

Упродовж заходу гвардійці ознайомили учнів старших класів із завданнями та досягненнями Національної гвардії за сім років та її участі у боротьбі за незалежність і територіальну цілісність України.

Старшокласники переглянули презентаційні ролики про здобутки і перспективи розвитку Міжнародного центру та умови вступу і навчання у гвардійському виші.

ДОЛУЧИЛИСЯ ДО ВПОРЯДКУВАННЯ СТАРОГО

Минулої суботи за ініціативи сільського голови Вороньківської об’єднаної громади Любові Чешко гвардійці Міжнародного центру долучилися до впорядкування території біля «Монумента Матері», що розташований при в’їзді у село Старе та є його своєрідною його візитівкою.

Військовослужбовці прибирали залишки чагарника, висаджували саджанці дерев, вкопували лавочки та елементи декоративної зони.

Любов Чешко та староста Старого Олег Некрасов подякували гвардійцям за активну участь у прибиранні. Завдяки спільній праці з односельцями село Старе стало красивішим та затишним.

Share Button