Земля і тарифи: сесія зі сльозами на очах

Пленарне чергове засідання 43 сесії міської ради відбулося у вівторок, 27 червня. На ньому зареєструвалися 31 депутат та міський голова. На порядку денному 106 питань та більше десяти з голосу.

Розпочалася сесія традиційно з приємного. Міський голова Анатолій Федорчук привітав депутатів-іменинників, які святкували свій день народження у червні, та вручив їм у подарунок фотоальбом про місто Бориспіль.

Окрім того, переможцям спортивних змагань між командами громадських організацій та політичних партій вручили кубки та грамоти. Перше місце здобула команда Бориспільської міської організації ветеранів України, друге – команда Бориспільського міського осередку політичної партії «Правий сектор», третє виборола команда Бориспільської міської організації Української спілки ветеранів Афганістану.

100 тис. грн на інсулін та інші зміни до бюджету

Депутати внесли зміни до бюджету міста на 2018 рік. Серед них: виділили 199 тис. грн на поточний ремонт приміщень під медичну амбулаторію за адресою вул. Київський Шлях, 24, на виконання міської Програми забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий діабет – 100 тис. грн, на співфінансування відділення невідкладної медичної допомоги передають 300 тис. грн субвенції до бюджету Бориспільського району.

Тарифи не скасували

Депутати не відмінили рішення виконавчого комітету Бориспільської міської ради про підвищення тарифів на перевезення пасажирів на міських маршрутках. Воно залишається в силі – ціна проїзду до Міжнародного аеропорту «Бориспіль» – 8 грн, по місту – 6 грн.

Болючі земельні питання

Проте найбільші суперечки викликали земельні питання: стільки людських сліз сесія міської ради ще не бачила. Лунали звинувачення в тому, що частими є випадки відчуження батьківської землі, які родини обробляли упродовж десятиліть. Не береться до уваги навіть той факт, що члени родини не мають у своїй власності земельних ділянок, це право передбачено законодавством, і не можуть їх оформити. Натомість дається згода на оформлення наділів іншим людям. Змінюється призначення земельних ділянок, адреси тощо. Про такі випадки та інші розповідали присутні на сесії люди. Що з того правда, можемо тільки здогадуватись. Тож земельні війни у Борисполі тривають.

Надія КРИВОЛЬЧЕНКО, «ТС»

Share Button