ВІДКРИВАЮЧИ ПІДПРИЄМСТВА КИЇВЩИНИ

З ініціативи обласної ради дітей Київщини та особисто голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана протягом року у закладах загальної середньої освіти області проводитиметься інтерактивний проект «Відкриваємо для молоді успішні підприємства Київщини». І першим у маршруті лідерів АУС при БДЮТ «Дивоцвіт» став бориспільський завод «Procter & Gamble».

Продукцією компанії користується близько п’яти мільярдів людей по всьому світу. 23 бренди, 180 країн та 5 регіонів земної кулі. У Борисполі ж функціонує четвертий, найбільший завод з виробництва засобів жіночої гігієни.

До уваги школярів екскурсія головним офісом, виробництвом та зустріч з лідером Марта Ласло. За його словами, школярам важливо показати не лише інноваційний процес створення виробу, а й познайомити з командою, яка над цим працює.

Директор БДЮТ «Дивоцвіт» Натадія Тименко зауважує, що досить часто діти обирають професію візуалізовано, бо це «красиво», але існують й інші, про які вони елементарно не знають.

Лідер учнівського самоврядування у м. Бориспіль Валерія Чоботок переконана: «Аби в майбутньому стати успішною людиною, нам необхідно відвідувати якомога більше підприємств, що демонструють «крутий» результат».

Інф. «ТС»

Share Button