Дільничний інспектор – допомога людям у режимі 24/7

ДЕНЬ. У понеділок, 18 червня, у календарі День дільничного офіцера поліції. Вітання ж бориспільські дільничні приймали у четвер.

Людмила Фастівщук – тендітна блондинка невеличкого зросту. У неї приємний голос і ніжна посмішка, а ще жетон офіцера поліції. Майже рік Людмила працює дільничним у Борисполі, а до того була на державній службі.

«Ми працюємо у режимі 24/7. Так, це важко, але стараємось, щоб люди вірили у поліцію», –  каже дівчина.

Їй боляче бачити родинні сварки, але коли вона приїздить на виклик – то навіть найлютіші емоційні бурі стихають.

«Ніколи не підвищую голос, намагаюсь знайти спільну мову. Коли говориш спокійно, то людина розуміє: тобі можна довіряти. А ще, мабуть, жінки просто добрі психологи», – вважає дільничний.

Її керівник – голова Бориспільського відділу поліції Олександр Шляховський, упевнений, що дільничні створюють імідж поліції.

«Служба дільничних інспекторів поліції – одна з перших, яка здійснює превентивну діяльність. Це – наш імідж. Хочу побажати всім творчої наснаги, натхнення, результативного вирішення питань, які очікують від нас громадяни», – наголосив О. Шляховський, вітаючи дільничних із професійним святом.

До вітань також долучились і представники міської влади. Так, перший заступник міського голови Микола Корнійчук вручив офіцерам подяки і додав: «Від вас залежить спокій у місті, спокій у районі.  Ми бачмо вашу роботу, якщо є дільничний – є порядок».

Коли подяки було вручено, правоохоронцям вкотре подякували за роботу, а потім пролунав наказ: «Усі вільні, по робочих місцях».

Оксана ВАКУЛЕНКО, «ТС»

Share Button