Для отримання водійських прав із квітня вводять нові тести

Майбутні водії вже у квітні складатимуть теоретичні іспити у сервісних центрах МВС за новими екзаменаційними білетами. Про це інформує Головний сервісний центр МВС.

Зазначається, що всі зміни будуть також внесені в онлайн-тренажер для перевірки знань Правил дорожнього руху, що розміщений на сайті відомства.

Уточнюється, що оновлена теоретична частина іспиту містить низку нових та цікавих дорожніх ситуацій, з якими часто стикаються водії, і це допоможе новачкам оперативніше приймати правильні рішення за кермом авто. Всі білети будуть актуалізовані відповідно до чинного законодавства, а застарілі – усунуті.

У відомстві пояснили, що 4 місяці тому Головний сервісний центр МВС запустив «Банк екзаменаційних питань з ПДР», і викладачі профільних навчальних закладів та всі охочі досі активно надають свої пропозиції до екзаменаційних питань з підготовки та перепідготовки водіїв транспортних засобів. За інформацією установи, за цей час надійшла загалом 91 ініціатива.

Зазначається, що сервісні центри МВС й надалі продовжують збирати пропозиції до питань за такими напрямами: правила дорожнього руху; будова та експлуатація транспортних засобів; основи безпечного водіння; основи права в області дорожнього руху; надання першої медичної допомоги.

У Головному сервісному центрі МВС нагадали, що для підготовки до складання практичного іспиту на їх сайті можна ознайомитися з маршрутами для перевірки навичок керування транспортними засобами.

Як повідомлялося, сервісні центри Міністерства внутрішніх справ у минулому році випустили на дороги більше 300 тисяч нових водіїв.

 

Share Button