КРАСУНІ НА ПРОДАЖ БУДУТЬ ЛИШЕ З БИРКАМИ

ДП «Бориспільське лісове господарство»…

…ПОВІДОМЛЯЄ. Наближається передноворічний період і одне з головних завдань ДП «Бориспільський лісгосп» напередодні новорічних і різдвяних свят – забезпечити всіх бажаючих новорічними ялинками. З метою запобігання незаконним вирубкам і оперативного контролю за продажем усі без винятку новорічні дерева мають бути обов’язково з бирками.

ДП «Бориспільське лісове господарство» наголошує: заготівля ялинок проводитиметься на спеціально вирощених для цієї мети плантаціях, а також за рахунок дерев, що підлягають вирубці при проведенні рубок формування і оздоровлення лісів на території Баришівського, Кийлівського, Старинського та Вишеньківського лісництв. Реалізація новорічних красунь здійснюватиметься біля контор вищеназваних лісництв, вартість однієї ялинки від 55 грн.

…ЗАСТЕРІГАЄ. В передноворічний період державною лісовою охороною лісгоспу буде проведено низку заходів щодо охорони хвойних насаджень від самовільного вирубування. Слід знати, що за скоєні лісопорушниками самовільні рубки передбачається адміністративний штраф у розмірі від 5 до 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (85-170 грн), а також відшкодування лісогосподарському підприємству заподіяних збитків. Розмір відшкодувань вираховується відповідно до товщини стовбура зрубаного дерева і може сягати від 198 грн і більше.

Якщо ж громадянин зважиться придбати новорічну красуню без бирки, вищезазначені штрафи доведеться платити саме йому.

Михайло Бобик, інженер з охорони та захисту лісу

Share Button