У Борисполі змагались спортивні родини Київщини

Цього року участь у фестивалі Київщини «Рух заради здоров’я» серед спортивних родин взяло участь 12 команд із трьох районів Лівобережжя. 9 червня ареною сімейних змагань уже третій рік поспіль став бориспільський стадіон «Колос» і територія міського парку культури та відпочинку. Хоча 12 спортивних родин на все Лівобережжя — це дуже мало. Адже лише м. Бориспіль у цьому видовищному заході мали б представити 10-12 родин, а як діло дійшло до справи, то наше місто «виставило» лише шість спортивних родин. Виручив Бориспільський район, заявивши про участь чотирьох команд: спрацював новостворений Бориспільський районний центр фізичного здоров’я населення «Cпорт для всіх».

Після урочистого відкриття фестивалю розпочалася програма конкурсів. Першими стартували хлопчики та дівчатка з гонок на самокатах, далі – сімейні естафети, сімейний дартс і на «десерт» татка змагались у метанні ваги на дальність, а мами – у стрибках у довжину з місця.

За результатами змагань, серед спортивних сімей, у складі яких дитина дівчина, перемогу виборола родина Корнійчуків з Борисполя: тато Олексій, мама Юлія та донька Аліна. Господарі фестивалю здобули першість і серед спортивних родин, у складі яких дитина хлопець: це родина Міхно – тато Олександр, мама Наталія і син Артем. Варто наголосити, що регламентом змагань вік дітей був обмежений: змагались дівчатка і хлопчики 7-11-річного віку.

Усі інші призові місця дісталися нашим гостям. Два «срібла» вибороли родини Романа Мухи (с. Проців ) та Станіслава Шевченка (с. Вороньків). У складі першої дитина син, другої – донька. Ще одну нагороду, цього разу «бронзову», здобула родина Віталія Мазура з с. Вороньків. «Бронза» і в наших сусідів-березанців – родини Романа Грохольського. Переможці отримали спортивні кубки від Київського обласного центру фізичного здоров’я населення, дипломи відповідного ступеня та медалі.

Віталій Кубов, заступник директора міського центру спорту та фізичного здоров’я населення

Share Button