COVID-19: готують додаткові ліжка та пункти вакцинації

За інформацією головного лікаря КНП «Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Олександра Щура, кількість хворих на коронавірус щодня зростає, тому інфекційне відділення розшириться на 80 ліжок – 16 березня заплановано відкриття приміщення колишнього неврологічного відділення, де проводитиметься госпіталізація хворих на COVID-19, і це 40 додаткових ліжок, облаштованих киснем. Оскільки Яготинська, Баришівська та Переяслав-Хмельницька лікарні не справляються з кількістю хворих, тепер  інфіковані, яким не вистачить місць у місцевих шпиталях, лікуватимуться в Борисполі.

«За минулий тиждень до інфекційного відділення № 2 поступило – 32 пацієнтів, виписано – 26, померло – 2. На сьогодні у відділенні перебуває 44 пацієнти на 40 ліжках», – наголосив О. Щур.

Керівник КНП «Бориспільський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Євгеній Черенок повідомив, що, відповідно до нових нормативних документів, «розписане навчання для лікарів першої ланки, які проводитимуть вакцинацію у стаціонарних пунктах щеплень. У нас таких стаціонарних пунктів буде чотири: амбулаторія № 4 (Київський Шлях, 11), амбулаторія № 6 (Київський Шлях, 158-б), амбулаторія № 5 (Гагаріна, 1) та амбулаторія № 2 (Київський Шлях, 24)».

Також Є. Черенок озвучив вікову статистику захворюваності на COVID-19: 48% – це особи у віці від 40 до 64 років; 34%  – 18-39 років, 11% – хворі, яким за 64 роки, 6% – 6-17 років, 1% – це діти до 5 років.

Share Button