«Яскраві діти України»: бориспілька зірвала бурхливі оплески попри хворе горло

Коли Діана Киричок приходила на репетиції – викладачі з різних міст без заздрощів казали, що перемога дістанеться їй. Напередодні конкурсу «Яскраві діти України» бориспілька захворіла, але її виступ високо оцінило журі, а зал вибухнув оплесками. Фінал пісенного конкурсу відбувся 1 червня у столичному Жовтневому палаці, куди показати свою творчість з’їхалися діти з усіх куточків Київської області. Бориспіль представила талановита співачка Діана Киричок із піснею «Тече вода». Виконавицю підготувала заслужений працівник культури України Жанна Бурчак.

У складі журі, яке оцінювало конкурсантів, були автор ідеї, засновник проекту «Яскраві діти України», народний депутат України Ярослав Москаленко, народні артисти України Юрій Рибчинський і Тарас Петриненко, видатний композитор та музичний продюсер Руслан Квінта, а також співачки TAYANNA та Illaria Ethno.

Головний приз конкурсу – участь переможця у міжнародному дитячому співочому конкурсі «San Remo Junior» у відомому італійському місті Сан-Ремо.

«Діана виступила достойно. На конкурсі було багато дійсно яскравих учасників і складно було обрати, кому віддати перше, друге чи третє місця. Ми стали учасниками, але це теж дуже добрий результат», – наголосила Ж. Бурчак.

Діана, за словами викладача, дійсно яскрава і ніжна, а її душа належить українській пісні.

Додамо, що окрім участі у конкурсі «Яскраві діти України», бориспілька стала лауреатом другої премії Всеукраїнського телевізійного фестивалю «Соловейко України», що проходить під егідою другого президента України Леоніда Кучми.

Інф. «ТС»

Share Button