Чи зацікавили гаубицею служити за контрактом?

6 червня жителі Борисполя мали змогу побачити справжню військову зброю, а дітвора ще й доторкнутися до неї. Посеред Європейської площі міста артилеристи демонстрували далекобійну гармату-гаубицю Д-30. Подивитись на диво техніки разом з учителями завітали учні загальноосвітніх шкіл міста, які відпочивають у пришкільних таборах. З неабиякою цікавістю діти спостерігали за артилеристами, які демонстрували уміле поводження з такою технікою. «Шкода, що не побачимо її в дії. А знаєте, в українських військових є ще сильніша зброя!» – з неприхованим розчаруванням перешіптувалися хлопчаки.

Спільну акцію провели Бориспільський об’єднаний військовий комісаріат і 43-тя окрема артилерійська бригада, що базується поблизу села Дівички Переяслав-Хмельницького району.

— Захід, у першу чергу, спрямований на залучення молоді, жителів Борисполя до військової служби за контрактом. Вирішили ознайомити дітей з артилерійською справою, а також з дитинства зацікавити їх такою професією – захищати рідну батьківщину, – розповів військовий комісар Бориспільського об’єднаного міського військового комісаріату полковник Роман Горбач.

Нині військова служба за контрактом в Збройних силах України – це почесний обов’язок громадянина із захисту своєї держави, її територіальної цілісності, своїх сімей та рідних, це служба для справжніх чоловіків та жінок – про переваги контрактної служби, види контрактів, посади, умови та зарплатню військових розповів заступник командира бригади з морально-психологічного забезпечення Олег Паніков. Детальніше про службу і контактну інформацію можна було дізнатися з буклетів.

У рамках популяризації сухопутних військ ЗСУ та із запрошенням на контрактну службу у Дівичківському підрозділі військові планують побувати і в інших містах Київщини. Таку акцію вони вже провели в Переяслав-Хмельницькому.

Інф. «ТС»

Share Button