Фінал «Олімпійського дня» Київщини: повернулися з медалями

Сім медалей різного ґатунку здобула спортивна делегація  м. Бориспіль  минулої суботи в Бучі. 30 спортсменів – таким був потужний бориспільський «десант». Золоті медалі у скарбничку нашого міста принесли гирьовики Євгеній Биков і Василь Трачук, юні шахісти Андрій Трушко і його молодша сестра Анастасія. Срібну нагороду з бігу на 500 м серед жінок у віці 18-44 років виборола двадцятидворічна Яна Лукашенко. Бронзову нагороду на цій же дистанції серед жінок у віці від 45 років та старше здобула ще одна бориспілька Галина Сергєєва. Другу бронзу принесла нашому місту фахівець Бориспільського міського центру спорту та ФЗН Галина Япринцева. Другий рік поспіль на «Олімпійському дні» вона випробовує свої сили в дартсі, й успішно. До речі, минулого року в неї було «золото».

А ось ще одна золота нагорода буквально висковзнула з рук нашого велосипедиста Олексія Гаврилко. Олексій лідирував упродовж усієї дистанції, та  за кілька сотень метрів до фінішу технічна поломка велосипеда не дозволила йому фінішувати першим. У підсумку, він четвертий. Достойно зіграла у міні-футбол і юна футбольна дружина  Бориспільського міського центру спорту та ФЗН (юнаки 2006 р. н.).  І якби не суб’єктивні обставини, то, безумовно, команда  була б серед призерів змагань.

До слова. Витрати команди на поїздку профінансував Бориспільський міський центр спорту та ФЗН, кошти на харчування спортсменів надали депутати  Бориспільської міської ради Володимир Шалімов, Юрій Адамовський та приватний підприємець Володимир Андрєєв.

Віталій Кубов, заступник директора міського центру спорту та ФЗН

Легкоатлети Бориспільського району також повернулися зі змагань з нагородами. Зокрема, Катерина Прилепська виборола першість на дистанції 500 м (дівчата до 15 років), Олена Деревенко стала другою у забігу на 500 м (жінки 45 р.+).

Вибороли нагороди наші спортсмени і в гирьовому спорті: перше місце у ваговій категорії до 70 кг посів Василь Неділько, Микола Чирикало – друге у ваговій категорії 90+ кг.

З кубком та медалями за друге місце повернулась зі змагань команда юних футболістів на чолі з тренером Віталієм Яруном.

За інф. сектору молоді та спорту управління гуманітарного розвитку Бориспільської РДА