«КОЗАЦЬКА ВАРТА-2018»: ДЛЯ ДІТЕЙ І ПРО НИХ

Традиційний етнокультурний фестиваль «Козацька варта» цьогоріч змінив формат. «Ми присвятили його дітям, адже вони – наше майбутнє, яке хочеться бачити щасливим і освіченим», – наголосила ідейний натхненник дійства Людмила Кущ.

До уваги малечі на базі Центру туризму та краєзнавства учнівської молоді (директор Тетяна Рахуба) – майстер-класи, розваги та ярмарок. Для всіх гостей та учасників – відкриті тематичні майданчики: «Спортивно-туристичний», «Козацький гарт», «Територія майстрів», «Територія знань», «Дитячий екомайданчик», «Казкарня».

Поки присутні визначалися з уподобаннями, на сцені «відгримів» концерт, участь в якому взяли саме діти під керівництвом Тетяни Деркач, Ілони Мартинюк, Василя Компанійця, Любові Пісковець та Ольги Дзюбіної.

Під власний супровід поет, автор пісень Михайло Боярко та його вихованець Денис Тихонов презентували патріотичні пісні «Як під Крутами» та «Будемо їх достойні».

Традиційно фестиваль відвідав український бандурист, народознавець, рок-музикант, композитор, автор понад 300 музичних творів Василь Лютий.

Кожен із дорослих завдяки досліднику українських звичаїв і культури, керівнику проекту «Школа здоров’я і довголіття», лікарю Віктору Бабію мав змогу «походити» по цвяхах чи склу. Першою право посвяти у «поляниці» отримала організатор Людмила Кущ.

2 червня у рамках V фестивалю «Козацька варта», присвяченого дітям, не залишили без уваги і особливі категорії: солодкі подарунки від Свято-Миколаївського храму та книги від книгарні с. Велика Димерка отримали всі запрошені на дійство будинки сімейного типу.

Депутат міської ради Валерій Мартишко і секретар міської ради Ярослав Годунок забезпечили захід продуктами, з яких Центр туризму приготував смачний куліш.

У співпраці з місцевим підприємцем Борисом Шапіро школа ландшафтної творчості висадила 20 кедрів, розіграних серед активної малечі фестивалю «Козацька варта-2018».

Наталія Борисенко, «ТС», фото Юлії Гири

На фото: Посвята організатора Людмили Кущ у поляниці

Share Button