Віталій Горкун про перевізників, ремонт доріг та бювети в селах

Заступник міського голови Віталій Горкун прозвітував у Facebook про перші тижні роботи на посаді. Розповів про ремонт доріг, бювети в селах та відновлення маршруту № 7-А.

Перевізники

«Ми провели не одну зустріч із перевізниками і на сьогодні маршрут № 7-А «поїхав». Він був запущений ще у п’ятницю і вже виконує всі рейси. Перевізник виконує зобов’язання щодо договорів», – повідомив Горкун.

За його словами, надходить багато скарг, що маршрутки часто проїздять зупинки і не зупиняються. На що заступник міського голови зауважив: «Перевізники керуються постановою Кабміну, яка регламентує пасажирські перевезення під час карантину. Таке порушення обходиться у 17 тис. грн, і перевізники вже мали таке покарання, тож зараз сумлінно виконують постанову».

Посадовець додав, що вихід із ситуації є – звернення до Кабміну, щоб переглянути карантинні обмеження.

Що ж стосується пільговиків, то існує попередня домовленість, що в години пік возитимуть, як і раніше, двох, в інший час – без обмежень.

«Ще одна домовленість стосується школярів. У навчальний період їх перевозитимуть за пів ціни за наявності учнівського квитка», – додав Горкун.

Ремонт доріг

Віталій Горкун також повідомив, що працівниками КП «ЖРЕУ» проведено ямковий ремонт доріг власними силами, і додав, що бюджетні кошти не витрачалися.

Що ж стосується якісного ремонту доріг – їх розпочнуть, тільки-но настануть сприятливі погодні умови.

«ЖЕК-1» і «ЖРЕУ» об’єднають?

«У нас є два підприємства «УМКП» і «ЖРЕУ», які виконують одні й ті ж функції. Є бачення, щоб об’єднати їх в одне, оптимізувати напрям роботи», – повідомив Горкун.

За словами заступника міського голови,, «місто не таке велике», тож «це покращить наше обслуговування».

Ремонт дахів і ліфтів

Також посадовець прокоментував питання ремонту ліфтів та дахів.

«З 2017 року відбулися зміни до Житлово-комунального кодексу, але залишилася норма, що як попередній балансоутримувач можемо вступити у співфінансування. Цим скористалися мешканці Головатого, 6 і відбулася заміна ліфта», – сказав Горкун.

Щодо часток, то це 5% – від співвласників і 95% – з бюджету.

«Річний бюджет програми 10 млн грн. Закликаю всіх активних жителів приходити з пропозиціями. Ми знаємо про проблеми на Бежівці, 4, на Новій, 2, на Бабкіна, 4. Але без вашої участі не зможемо профінансувати. Це вже ваша співвласність, але ми поки можемо дофінансувати», – додав заступник міського голови.

Бювети у селах

Через погану якість води у селах КП ВКГ «Бориспільводоканал» отримав доручення розробити типові проєкти для встановлення бюветів у селах.

Тому Віталій Горкун звернувся до сільських мешканців: «Прошу жителів сіл у тісній співпраці допомогти старостам визначити місця, де будуть встановлені бювети, щоб покращити якість питної води».

Слухала звіт Тоня ТУМАНОВА, «ТС»

Share Button