МОЗ оновило поділ на карантинні зони: до «помаранчевої» додалася ще одна область

Міністерство охорони здоров’я оновило розподіл на карантинні зони. У Тернопільській області знову зріс показник госпіталізацій, до помаранчевої зони додалася Миколаївська область. Про це повідомляють дані МОЗ.

Згідно з ними, у червоній зоні перебувають чотири області – Житомирська, Івано-Франківська, Закарпатська, Чернівецька.

У помаранчевій знаходяться 10 регіонів – Київ, Вінницька, Донецька, Київська, Львівська, Миколаївська, Сумська, Тернопільська, Хмельницька, Черкаська області.

Показник госпіталізацій хворих з COVID-19 перевищено у 9 регіонах – в Києві, Вінницькій, Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській, Миколаївський, Тернопільській, Хмельницькій та Чернівецькій областях.

Так, при визначеному показнику рівня госпіталізації в 60 на 100 тис. населення, у Києві цей показник станом на 10 березня становить 70,3, у Вінницькій області – 116,4, Житомирській – 86,9; Закарпатській – 86,7; Миколаївській – 74,1, Тернопільській – 60,1, Хмельницькій – 66, Чернівецькій – 91,6.

Найвищий показник госпіталізацій в Івано-Франківській області – 136,7 на 100 тис. населення.

Найвищий показник завантаженості ліжок з киснем станом на 10 березня у Закарпатській області – 70,1% (при визначеному показнику 65%).

Також високий рівень зайнятості ліжок з киснем в Івано-Франківській – 63,3% та Житомирській – 55% областях.

У Києві станом на 10 березня завантаженість ліжок із киснем становить 52,4%.

Share Button