Срібні дзвіночки і вальс на прощання…

25 травня пролунав останній дзвоник для 7818 учнів загальноосвітніх шкіл міста. Для багатьох він сповістив, що попереду канікули, для випускників залишив позаду безтурботні шкільні роки: на них чекають – державна підсумкова атестація та зовнішнє незалежне оцінювання і випускні бали…

У Бориспільській ЗОШ № 7 шкільне свято зібрало на урочисту лінійку учнів, вчителів, батьків, колишніх випускників закладу. Шкільне подвір’я розквітло усміхненими обличчями, вишиванками і квітами. Серед гостей – начальник міського управління освіти і науки Тетяна Павленко та депутат округу Олег Романов.

Навчальний рік закінчився для 482 школярів, серед яких 35 випускників 9-го класу та 24 випускники 11-го.

Директор навчального закладу Ганна Михайлюк привітала учнів та педагогічний колектив школи з успішним завершенням навчального року. За успішне навчання відмінники 1-4 класів отримали похвальні листи, а переможці та призери шкільних, міських та всеукраїнських олімпіад, різноманітних конкурсів – грамоти. Т. Павленко вручила стипендію міського голови випускниці школи Алісі Сотник.

На згадку про останній шкільний дзвоник першокласники подарували символічні дзвіночки випускникам. Завершилося свято вальсом у виконанні випускників.

Інф. «ТС»

Share Button