Терористи, зірки футболу та інші пригоди, або Як «Бориспіль» пережив фінал Ліги чемпіонів

Шалені вболівальники, зіркові футболісти і навіть «терористи». Міжнародний аеропорт «Бориспіль» не без пригод пережив фінал «Ліги чемпіонів». Хоча, як запевнили гості футбольного свята, зустрічали їх гостинно.

За словами керівництва міжнародного аеропорту, «Бориспіль» працював на межі можливостей, прийняв понад 70 рейсів. На кожен новий літак а аеропорту чатували спотери, які влаштовували справжнє фотополювання на борти.

Футболістів «Реалу» прикордонники зустрічали із розмальованими обличчями. На «зірок», щоправда, враження це не справило, а от українці ще довго обговорювали, чи личить країні виставляти своїх правоохоронців на сміх.

Не обійшлось і без курйозів. Так, після посадки літака вболівальник «Ліверпуля» заблокував вихід, тому прикордонникам і поліції довелося його заспокоювати. Окрім того, у мережі навіть виклали відео, як уболівальники під час польоту зриваються з місця і починають танцювати на борту.

Проте «родзинкою» стало затримання «терориста». 26 травня в терміналі D аеропорту «Бориспіль» під час посадки на рейс до Стокгольма один із пасажирів – громадянин Ірану заявив, що є терористом. Чоловіка затримала група реагування відділу прикордонної служби.

Інф. «ТС»

Share Button