У музичній школі – випускний

23 травня на сцені міського будинку культури вихованці Бориспільської дитячої музичної школи святкували випускний вечір. Свято зібрало разом учнів, викладачів та батьків.

Вісім років тому у родинах бориспільців юними музикантами мріяли стати маленькі хлопчики і дівчатка й обирали разом з батьками інструменти, на яких навчатимуться – фортепіано чи баян, акордеон чи флейту, сопілку чи саксофон… А хтось хотів стати відомим співаком.

Швидко промайнув час і ось на сцені у святкових сукнях та костюмах 36 випускників, які ці роки повністю присвятили себе музиці. Після складання іспитів вони отримали свідоцтва про позашкільну освіту та грамоти за  відмінне навчання, активну участь у культурно-просвітницькій діяльності школи. Перед ними відкриті двері багатьох мистецьких музичних навчальних закладів. І хоча не всі випускники оберуть професію музиканта, однак її величність музика назавжди палатиме в їх серцях.

А для гостей – святковий концерт за участі випускників школи і ще зовсім юних вихованців. Серед виконавців – хор «Дзвіночки» під керівництвом Вікторії Крастиченко, юна солістка Марія Лухтай, неодноразовий лауреат обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів оркестр акордеоністів «Гармоніка».

Інф., «ТС»

Share Button