Відпочиватимуть у пришкільних, мовних таборах, на півдні, Закарпатті та Київщині. За кошти бюджетні та батьківські

За інформацією начальника управління гуманітарного розвитку РДА Миколи Каськіва, для проведення оздоровчої кампанії-2018 в місцевому бюджеті передбачено 3 млн 10 тис. грн. У районі існує добра практика залучення батьківських та спонсорських коштів до виїзного оздоровлення дітей, цього року сума прогнозується в межах 850 тис. грн.

Для роботи пришкільних таборів передбачено 400 тис. грн. Працюватимуть 18 таборів з денним перебуванням, у тому числі 8 мовних. У них відпочиватиме 1120 дітей.

Управління гуманітарного розвитку планує співпрацю з дитячими оздоровчими таборами Одеської, Запорізької, Закарпатської, Миколаївської, Тернопільської областей та Київщини. На сьогодні триває робота щодо укладання договорів, формування груп, вивчення умов проживання та цінових пропозицій.

Першочергово планують оздоровити дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (85 осіб), дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей (1220 осіб), дітей-інвалідів (45 осіб), дітей, батьки яких є або були учасниками АТО (254 особи). Їх оздоровлюватимуть безкоштовно. Оскільки в районі є діти, які не мають пільг, зокрема, діти з багатодітних родин, діти, які потрапили в складні життєві обставини, діти з неповних сімей, напівсироти та ін, їх оздоровлюватимуть за бюджетні кошти  (70%) та залучені, у тому числі батьківські (30%).

Інф. «ТС»

Share Button