ФОТОАЛЬБОМ ПРО БОРИСПІЛЬ ПРЕЗЕНТУВАЛИ ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ МУЗЕЇВ

Цьогоріч музейників привітали по-особливому. З нагоди їхнього професійного свята презентували фотоальбом про Бориспіль. 18 травня обрали не випадково, адже саме працівники музею (директор Наталія Йова) працювали над упорядкуванням наданих бориспільцями світлин, написанням текстів і редагуванням.

Видання на 116 сторінок є таким першим і аналогів у місті не має. Про самобутність, унікальність, привабливість видання розповіла заступник міського голови Людмила Пасенко. На презентації очільник міста Анатолій Федорчук подякував кожному, хто долучився до його створення як серцем, так і душею.

Переклад англійською аж до гімну міста здійснила поетеса Світлана Дідух-Романенко. Редактором видання є заступник директора історичного музею Володимир Литвин, дизайн та макетування – Тетяна Кучмій. Серед упорядників Наталія Погребна, начальник управління культури, молоді та спорту, за сприяння якого книга побачила світ.

Того дня кожен, хто брав участь над створенням книги, у подарунок отримав свій екземпляр.

Упорядники переконують, що вже незабаром розпочнеться робота над другим фотоальбомом про Бориспіль, до створення якого зможе долучитися кожен бажаючий.

Інф. «ТС»

Share Button