ПРО СІМЕЙНУ ПОЛІТИКУ В УКРАЇНІ

У рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції у Борисполі порушили тему «Сімейна політика в Україні: виклики та перспективи».

Захід, зініційований духовенством міста, знайшов підтримку в Бориспільській міській раді та її структурних підрозділах, кафедри філософії та історії науки і техніки Державного університету інфраструктури та технологій.

Свої наукові доповіді представили народний депутат України, голова міжфракційного депутатського об’єднання «За духовність, моральність та здоров’я України», кандидат наук з державного управління Павло Унгурян, Уповноважений президента України з прав дитини Микола Кулеба, заступник міського голови Людмила Пасенко, координатор дитячої громадської організації «Асоціація учнівського самоврядування» Ольга Чуловська та кандидат філософських наук, доцент кафедри культурології Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова Андріан Буковинський.

Всі учасники зійшлися на тому, що сьогодні є безліч викликів, які впливають на стан людей і сімей в Україні. Це сирітство, діти-інваліди та діти з особливими потребами, матері-одиначки, неповні сім’ї, неможливість повноцінно реалізовувати свої конституційні права на лікування, навчання, житло, соціальний захист, гідний життєвий рівень.

По завершенні було прийнято резолюцію та надіслано її на розгляд міської ради з метою прийняття на сесії та направлення до вищих інституцій з проханням відхилити всі законодавчі документи, які нівелюють інститут сім’ї, побудований на християнських засадах.

Інф. «ТС»

Share Button