До термінала D за 35 хвилин

МЕТА. На першому етапі запуску швидкісного сполучення Київ – аеропорт «Бориспіль» поїзди курсуватимуть в час пік кожні 30 хвилин, вартість квитків становитиме приблизно 80 гривень. Про це розповів у вівторок в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов під час інспектування ходу будівництва інфраструктури залізничного сполучення Київ – «Бориспіль».

За його словами, визначаючи вартість проїзду, Укрзалізниця зважала на конкуренцію з автобусним транспортом. Однак в подальшому, зауважив він, залежно від попиту пасажирів, вартість квитків може коригуватися.

Керівник Укрзалізниці повідомив, що на цьому проекті компанія планує застосувати безконтактний спосіб оплати проїзду за аналогом з метрополітеном, при чому як у касах в аеропорту і на залізничному вокзалі, так і всередині самих потягів.

За словами Є. Кравцова, наразі Укрзалізниця повністю дотримується строків реалізації проекту швидкісного сполучення Київ – «Бориспіль», який планує завершити до 1 грудня 2018 року, і навіть іде з невеликим випередженням. Щодня на будівництві працює близько 200 працівників у три зміни. Проект повністю реалізується ресурсами Укрзалізниці.

Наразі орієнтовна назва потяга Київ – «Бориспіль» – Аероекспрес, однак точну назву планують визначити трохи пізніше.

Загальна вартість проекту становить 583,3 млн грн. За попередніми даними Укрзалізниці, обсяги перевезень уже у 2019 році на цьому маршруті мають становити 3,8 млн пасажирів.

Згідно з проектом будівництва, лінію буде прокладено від вокзалу Київ-Пасажирський через станцію Видубичі до термінала D аеропорту «Бориспіль». Розрахунковий час у дорозі — 35 хвилин.

 

Share Button