«МІСТО ПРОФЕСІЙ» ЗАПРОШУВАЛО ДІТВОРУ НА… РОБОТУ

Минулої суботи в міському парку культури і відпочинку розкинулося «Місто професій». Міжнародний проект, який уп’яте екскурсує містами України, надає кожній дитині шанс реалізувати свій потенціал. Пожежник, кінолог, агроном, лікар, банкір… Того дня юним учасникам дозволялося все – від посидіти у кабіні справжнього пожежного автомобіля до фарбування нігтів у будь-який колір.

Та перш ніж випробувати себе в тому чи іншому амплуа, дитина мала отримати паспорт, карту представлених професій і вже потім можливість «влаштуватись на роботу».

ДПТНЗ «Бориспільський професійний ліцей» представив декілька спеціальностей, серед яких кухар та зварник. Директор закладу Володимир Динько розповів журналістам, що, готуючись до проекту, обирали те, що цікаво дітям, враховуючи досвід участі в інших містах.

Так, наприклад, 13-річний Богдан Радкович з майбутнім фахом ще не визначився, хоча зізнався, що подобається допомагати людям. Першим записом у паспорті став саме зварник, однак рішуче налаштований хлопець запевнив, що в захваті від того, що відбувається, і спробує себе ще, як мінімум, у п’яти професіях.

За свою роботу кожен із учасників отримував «гривники», які можна було обміняти на солодощі чи подарунки.

Активну участь у міжнародному проекті взяли фахівці Бориспільської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості. Для дітей молодшого віку спеціалісти філії проводили цікаві профорієнтаційні та інтерактивні ігри, для старших – ігри-головоломки.

Інф. «ТС»

Share Button