Дослідили озера Борисполя

За інформацією першого заступника міського голови Миколи Корнійчука, минулого тижняі спеціалісти рятувальної служби дослідили три озера Борисполя – на вул. Олександрівська (біля ЗОШ № 7), Княжицьке (на фото) та Нестерівське.

Зокрема, водолази обстежили дно озер і виявили там чимало пластикових та скляних пляшок, бляшанок, пакетів, каміння. Олександрівське озеро частково забруднене фекаліями – місцеві жителі зі своїх ділянок проклали туди труби для зливання каналізаційних стоків. У Княжицькому зовсім не виявлено риби. Але ж минулого року озеро розчистили, в травні туди запустили 700 кг товстолобика і просили зачекати з риболовлею, поки риба розмножиться. Та навіть встановлені знаки про заборону не зупинили вилов її сітками. Тепер озеро заростає водоростями та водяним горіхом, а замість риби там «оселились» пакети і пластикові пляшки.

А ТИМ ЧАСОМ…

«Гульківку» благоустроять

У системі Прозорро відбувся конкурс на поліпшення технічного стану та благоустрій озера «Гульківка». Участь у тендері взяли ТОВ «Монополія-Н» та ТОВ «Підрядне спеціалізоване ремонтно-будівельне управління № 3 Київзеленбуд». Наразі переможця визначають. Очікувана вартість робіт становить 3 млн 560 тис. 722 грн.

Інф. «ТС»

Share Button