На COVID-вакцинацію вже записались 100 тисяч українців

У чергу на вакцинацію від COVID-19 через портал і додаток “Дія” та через контактцентр МОЗ вже записалися 100 тисяч українців. Про це повідомив віцепрем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у Телеграмі.

Він зазначив, що 87 тисяч записалися через застосунок «Дія», 9,9 тисячі — через портал «Дія», 2,8 тисячі — за допомогою контактцентру МОЗ. Віцепрем’єр нагадав, що Мінцифри запустило сервіс разом із МОЗ 1 березня.

За словами Федорова, щоб послуга запрацювала, потрібно оновити застосунок “Дія” до останньої версії.

Як повідомлялося, Україна розпочала вакцинацію 24 лютого 2021 року вакциною Covishield, виготовленою в Індії за ліцензією Oxford/AstraZeneca. Станом на 2 березня, першу дозу вакцини отримали 4 905 осіб.

До 31 березня МОЗ розраховує отримати ще 1,5 млн доз цієї вакцини. Також на початку березня очікується поставка 117 тис. доз вакцини Pfizer в межах глобальної ініціативи COVAX.

Вакцинація проти COVID-19, згідно з Національним планом щеплення, проводитиметься в п’ять етапів. На першому мають бути вакциновані медики, які працюють у лікарнях, що надають медичну допомогу при COVID-19, а також працівники мобільних бригад, які здійснюють щеплення.

З 1 березня є можливість записатися до списку очікування на вакцинацію через портал «Дія», через мобільний застосунок «Дія» або через національний контактцентр МОЗ.

 

Share Button