Навчальний рік закінчено. Підготовку до нового розпочато. Скільки коштів передбачено на освіту

За підтримки районної влади ще з січня розпочато підготовку закладів загальної середньої освіти до нового навчального року та створення Нової української школи.

Протягом березня-травня проведено заміну ламп розжарювання на енергозберігаючі у закладах загальної середньої освіти на суму 5,6 млн грн (місцевий бюджет). За рахунок залишків коштів освітньої субвенції 2017 року та з метою їх ефективного використання закуплено інтерактивні дошки та багатофункціональні пристрої на суму 3,1 млн грн для перших класів.

У рамках підготовки до роботи в Новій українській школі розпочато навчання 37 вчителів початкових класів, які з 1 вересня працюватимуть з першокласниками.

Між закладами загальної середньої освіти Бориспільського району розподілено кошти у сумі 1,7 млн грн субвенції з державного бюджету, яка буде використана відповідно до цільового спрямування. З місцевого бюджету виділено 6,4 млн грн на придбання сучасних одномісних парт-трансформерів, облаштування класних кімнат у сучасному дизайні та створення осередків різних видів діяльності та 900  тис. грн — на обладнання харчоблоків закладів загальної середньої освіти.

769,7 тис. грн освітньої субвенції використають для оснащення кабінетів фізики, хімії, біології, географії, математики опорного навчального закладу «Щасливський навчально-виховний комплекс «ліцей – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ‒ дитячий садок» .

На придбання обладнання (холодильники, плити, комп’ютери) для підготовки закладів дошкільної освіти району з місцевого бюджету виділено 3000 тис. грн.

Із сільських бюджетів надано субвенції на придбання меблів для ДНЗ «Журавлик» с. Кучаків, пусконалагоджувальні роботи для ДНЗ «Їжачок» с. Велика Олександрівка, ДНЗ «Джерельце» с. Чубинське, ремонт харчоблоку ДНЗ «Віночок» с. Вороньків.

Для Бориспільського інклюзивно-ресурсного центру, місце розташування якого визначено у Пролісківській філії опорного навчального закладу «Щасливський навчально-виховний комплекс «Ліцей ‒ загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ‒ дитячий садок», на його утримання та облаштування передбачено 1,5 млн грн, на проведення капітального ремонту – 1,5 млн грн.

Невирішеною проблемою залишається питання кадрового забезпечення закладів освіти: наявність 49 вакансій педагогічних працівників у закладах загальної середньої освіти та 11 вакансій педагогічних працівників у закладах дошкільної освіти.

Інф. «ТС»

Share Button