Міжнародний аеропорт «Бориспіль» урочисто відсвяткував 25-річчя роботи у статусі держпідприємства

Минулої п’ятниці Міжнародний аеропорт «Бориспіль» урочисто відсвяткував 25-річчя роботи у статусі держпідприємства. Для гостей та працівників аеропорту приготували низку сюрпризів. Масштабне свято проходило на двох поверхах терміналу F з двома концертними сценами, шістьма зонами розваг, частуваннями та зірковими артистами.

З ювілеєм працівників вітали популярні ведучі Євгеній та Лара Мазур, неповторна Сніжана Єгорова та запальний Олег Скрипка. Разом з оркестром НАОНІ Олег створив неймовірно яскраве шоу, сповнене драйву та душевної лірики.

Ювілейні вітання привезли з собою й керівники Бориспільського району – голова районної ради Владислав Байчас, перший заступник голови РДА Руслан Садовський та заступник голови райдержадміністрації Сергій Білецький. Вони подякували винуватцям дійства, сподіваючись, що тісна співпраця й надалі приноситиме користь і процвітання аеропорту та жителям району.

За сумлінну багаторічну працю та з нагоди 25-річчя створення Державного міжнародного аеропорту «Бориспіль»  Почесні грамоти  Бориспільської районної державної адміністрації та Бориспільської районної ради, а також цінні подарунки отримали Олександр Четверик, Любов Комина, Наталія Нечмирьова, Ніна Бовсуновська, Іван Семинишин, Володимир Урілов, Олександр Кацалап, Олександр Корнієнко, Володимир Чемерис, Лілія Пиріжок.

Інф. «ТС»

ДЛЯ ДОВІДКИ. Друге юридичне народження аеропорту відбулося у квітні 1993 року після реорганізації «Бориспільського авіапідприємства» в три окремі структури: Державне підприємство «Міжнародний аеропорт «Бориспіль», регіональну дирекцію авіакомпанії «Авіалінії України» та регіональний підрозділ «Київцентраеро».

Аеропорт отримав звання головного аеропорту України майже одразу після створення. Він гідно тримає цей статус і сьогодні.

 

До теми

ДП МА «БОРИСПІЛЬ» У ПЕРШІЙ П’ЯТІРЦІ РЕЙТИНГУ ВЕЛИКИХ АЕРОПОРТІВ ACI

За оцінкою Міжнародної ради аеропортів (ACI Europe) у першому кварталі 2018 року, ДП МА «Бориспіль» продовжило динамічне нарощення пасажиропотоку. Аеропорт увійшов до п’ятірки лідерів рейтингу ACI в групі аеропортів, які обслуговують від 10 до 25 мільйонів пасажирів, забезпечивши зростання пасажиропотоку на 15,3%. Високу динаміку розвитку в групі продемонстрували аеропорти Анкари (+41,3%), Тель-Авіву (+19,5%), Будапешту (+16,9%) та Ізміру (+15,1%).

Також, за підсумками березня, «Бориспіль» посів третє місце в рейтингу великих аеропортів ACI Europe, розділивши першість з аеропортом Анкари (+37,5%) й Тель-Авіву (+23,7%). Головний аеропорт України забезпечив динаміку зростання пасажиропотоку на рівні 21,1%. У своєму звіті ACI Europe визнала високу динаміку показників цих аеропортів та відзначила, що в першому кварталі 2018 року «Бориспіль» був одним з європейських аеропортів з найшвидшим зростанням пасажиропотоку.

За інф. прес-служби ДП МА «Бориспіль»

Share Button