У Міжнародному центрі Нацгвардії: снайперам вручили сертифікати і дипломи

У Навчально-бойовому центрі підготовки до спеціальних дій, що на Київщині, вручили дипломи та сертифікати про проходження підготовки на спеціальних курсах снайперів (UAR-10).

Гвардійці під час проходження спеціального курсу навчання базового рівня отримали теоретичні знання із снайпінгу, тактичної, інженерної, психологічної підготовки та удосконалили практичні навички щодо ведення вогню по різноманітних цілях і вмілого його корегування.

Головну увагу інструкторами Навчального-бойового центру було приділено освоєнню напівавтоматичної снайперської гвинтівки українського виробництва UAR-10 та саме практичним вправам стрільб з неї по спеціальним мішеням.

До проведення спеціального курсу підготовки снайперів були також задіяні інструктори зі снайпінгу з інших підрозділів спецпризначення Нацгвардії.

Доречно сказати, що впродовж курсу за діями інструкторів та спецпризначенців спостерігали представники операції «UNIFIER» Збройних сил Канади в Україні, які вивчали систему навчання і оцінювання підготовки снайперів та надавали дорадчу допомогу.

Пресслужба Міжнародного центру НГУ

Share Button