ГИРЬОВИЙ СПОРТ: відкритий чемпіонат міста оголошує результати

Щорічні відкриті особисті чемпіонати м. Бориспіль з гирьового спорту вже давно стали подією «номер один» не лише в місті, а й на теренах Київщини. Не став винятком і цьогорічний форум гирьовиків.

12 травня гирьовий поміст Бориспільської ДЮСШ приймав понад 50 атлетів з міст Бориспіль, Київ, Переяслав-Хмельницький, Києво-Святошинського та Бориспільського районів. До речі, столиця України представила на змагання три команди.

І вперше в історії бориспільського гирьового спорту у змаганнях разом із досвідченими взяли участь юні атлети — хлопчики і дівчатка 2006-2008 рр. н. Серед них, звісно, був окремий залік. У хлопчиків у довгому циклі з вагою гирі 4 кг перемогу святкував Денис Лукін з с. Білогородка Києво-Святошинського району. Срібна нагорода у господаря чемпіонату Богдана Байчаса (на фото) і «бронзу», знову ж таки, виборов спортсмен з Києво-Святошинського району Ярослав Шевчук. Серед юнаків 2004-2005 рр. н. з довгого циклу (вага гирі 8 кг) другу перемогу поспіль виборов минулорічний чемпіон цих змагань юний гирьовик Бориспільської ДЮСШ Ярослав Євтушенко.

Серед дівчаток такого ж віку, які змагались у ривку, «золото» чемпіонату виграла Анастасія Степанюк з с. Білогородка Києво-Святошинського району. Серед дівчат 2000 р. н. і молодших перше місце у ривку (вага гирі 12 кг) посіла Катерина Менегатті (м. Київ).

Жінки 1999 р н. та старші боролись у двох вагових категоріях. Тут вага гирі була класичною — 16 кг. У ваговій категорії до 58 кг перемогла відома на теренах України атлетка бориспілька Олена Короткова. Золоту медаль серед жінок у ваговій категорії понад 58 кг виборола тренер з гирьового спорту Олена Кожушко з Києво-Святошинського району.

Серед чоловіків у найлегшій ваговій категорії до 65 кг перемогу святкував Валентин Харченко (м. Київ). У ваговій категорії до 70 кг на вищу сходинку п’єдесталу піднявся киянин Денис Островерхов, а бориспільцю Василю Трачуку не було рівних у ваговій категорії до 80 кг. У ваговій категорії до 90 кг переміг Володимир Хомутовський (м. Київ). У найпрестижнішій серед гирьовиків ваговій категорії – понад 90 кг, володарем золотої нагороди став киянин Андрій Шеремет.

Організатори цього видовищного спортивного дійства – Бориспільський міський центр спорту та фізичного здоров’я населення, Бориспільська ДЮСШ, Бориспільський міський осередок Київської обласної федерації гирьового спорту за підтримки управління культури молоді та спорту Бориспільської міської ради. Активну допомогу в організації та проведенні чемпіонату надали волонтери – ветерани фізичної культури та спорту, батьки юних гирьовиків, гості змагань.