Бориспіль шаховий: святковий турнір виявив нових чемпіонів

У Борисполі відбувся святковий турнір шахової секції міського центру спорту серед школярів 2003 р. н. та молодших. Змагання проводились за швейцарською системою у міському парку культури та відпочинку.

Серед дівчаток бронзова медаль дісталась Дарині Мироненко (ЗОШ № 1, 5 кл), друге місце та срібну медаль здобула Надія Мироненко (ЗОШ № 1, 5 кл), а «золото» виборола Софія Александрова (ЗОШ № 1, 4 кл).

Серед хлопчиків на третьому місці опинився Арсеній Герхенрейдер, на другому — Олександр Стецюк (НВК «Гімназія «Перспектива», 8 кл), а чемпіоном турніру став Кирило Юхимчук (ЗОШ №1, 5 кл).

«Серед початківців цього року змістовну гру продемонстрували Максим Павліченко (НВК «Гімназія «Перспектива», 1 кл) та Анастасія Дубіч (ЗОШ № 1, 2 кл)», — наголосила тренер із шахів міського центру спорту Галина Кривошеіна.

Того ж дня за шахівницями у шаховому клубі зустрілись дорослі та ветерани. Загалом у шаховому клубі на Європейській, 6 змагалось 18 осіб. Чемпіоном став кандидат в майстри спорту з шахів шестикласник ЗОШ № 6 Андрій Трушко.