Затвердили старостинські округи, призначили старост, обрали нових заступників

Із сесійної зали Бориспільської міської ради  

23 лютого відбулося шосте пленарне засідання Бориспільської міської ради VIII скликання, на яке так довго чекала вся Бориспільська об’єднана територіальна громада. Адже на ньому мали прийняти рішення щодо призначення старост в старостинські округи, а також розглянути питання, яке напередодні стало темою номер один для обговорення, – призначення нових заступників міського голови.

Упродовж засідання розглянуто понад сто шістдесят питань. Найголовніші, звісно, розглядали в першу чергу. Та перед тим, як прийняти їх за основу і в цілому, зробили кілька відступів.

У «ЄС» новий очільник фракції

Так, секретар міської ради Владислав Байчас повідомив, що відтепер представляти свою фракцію у Бориспільській міській раді «Європейська Солідарність» доручила Катерині Шабан.

Ілля Луців: «У міській раді моя робота буде ефективнішою»

Голова Територіальної виборчої комісії Бориспільського району Київської області Віталій Кулініч представив нового депутата міської ради замість Володимира Борисенка, який припинив свої повноваження у зв’язку з обранням на посаду міського голови. Наступним за черговістю у відповідному територіальному списку є Ілля Луців. Тож саме він поповнив лави народних обранців Бориспільської громади від фракції «Європейська Солідарність». Нагадаємо, І. Луців був депутатом міськради минулої каденції, на місцевих виборах у жовтні 2020 р. обраний депутатом Бориспільської районної ради, але склав свої повноваження.

Після привітань від колег депутат-лікар одразу ж перейшов до справ і наголосив: «Вважаю, у міській раді моя робота буде ефективнішою. У порядку денному є питання щодо створення відділу охорони здоров’я. Пропоную створити у міській раді медичну комісію, аби депутати могли тісно контактувати з цим відділом, коригували його роботу, спільно напрацьовували подальший розвиток медицини у громаді… В лікарні багато конкретних проблем. Ми маємо нарешті побудувати у «ББЛІЛ» новий корпус».

Обрано нових заступників міського голови

Як повідомив Володимир Борисенко, Людмила Ковальова та Людмила Пасенко, які працювали заступниками міського голови, виявили бажання звільнити займані посади і перейти в інші структурні підрозділи, пов’язані з роботою міськради. Міський голова подякував їм за роботу та побажав успіхів і нових досягнень на благо громади.

Наступним кроком у цьому питанні було голосування за призначення двох кандидатів на посади заступників, запропонованих міським головою, – Людмилу Бистру та Віталія Горкуна. Обидві кандидатури депутати підтримали.

Старостинські округи віднині мають старост

Одностайність щодо затвердження старост відверто подивувала – ні запитань, ні заперечень. Усі кандидатури від В. Борисенка депутати підтримали одноголосно.

Так, старостою Рогозівського старостинського округу призначено Тетяну Скрипку; Любарецького – Володимира Сидоренка; Глибоцького – Олександра Сивця; Іванківського – Олександра Кириченка; Кучаківського – Володимира Дегтяра; Сеньківського – Людмилу Волкову.

Міський голова привітав усіх новообраних на відповідальні посади і пообіцяв: «Спуску не дам. Якщо хтось не справлятиметься, буде звільнений».

Інше, не менш важливе

Більшість проєктів рішень розглядали, озвучуючи лише їх назви. Для прикладу, до цільової програми «Громадський бюджет міста Борисполя на 2019-2023 роки» внесли зміни, як, до речі, й до Програми з надання соціальної та правової допомоги демобілізованим військовослужбовцям, які брали участь в антитерористичній операції, операції об’єднаних сил та їх сім’ям на 2021-2023 роки. Які саме зміни, про це не йшлося, тож присутні в залі могли лише здогадуватися, за що голосують народні обранці. Але не біда. Всі рішення найближчим часом будуть оприлюднені на сайті міської ради, де кожен допитливий і наполегливий матиме змогу з ними ознайомитися.

ПРЯМА МОВА

IMG_1424Людмила БИСТРА:

– Розумію всю відповідальність, яку беру сьогодні на себе. Владу в місті громада довірила молодим і амбітним, які прийшли перемагати. Кожен з вас має свою програму, в якій ви обіцяли членам територіальної громади почути їх голос, допомогти їм. І тому обіцяю вам, що в своїй роботі опиратимуся на все те добре й позитивне, що зробили представники апарату виконавчого комітету, депутати міської ради. Обіцяю кожного з вас чути, допомагати, розуміти, бо без розуміння і взаємодопомоги командної роботи не буде. Сьогодні, як ніколи, відчуваю тих громадян, які чекають від нас конкретних дій… Ми маємо всі умови, щоб почути їх і допомогти. У кожного з нас достатньо досвіду й авторитету, щоб досягти позитивного результату. Розумію, що від моєї діяльності залежатиме робота всіх тих служб, які будуть у моєму підпорядкуванні. Тому всі свої знання і вміння обіцяю безпосередньо використовувати у роботі. Я не за авторитаризм, я – за командну роботу. Будемо успішними ми – буде успішною наша громада.

 

IMG_1458Віталій ГОРКУН:

– Добре усвідомлюю ту відповідальність, що покладена на мене як заступника міського голови. Це було зважене рішення – я зрозумів, що на сьогодні маю підтримку своїх ініціатив і намірів з боку громади і виконавчого комітету міської ради. Я налаштований працювати в команді і спільними зусиллями досягати успіхів. Дякую всім за дружні поради і бажання допомагати й разом робити все заради розвитку нашої об’єднаної територіальної громади. Адже саме це ми обіцяли своїм виборцям. Щиро бажаю, аби наша громада була успішною, комфортною, економічно розвиненою, чистою.

Павло МАГДЕНКО, журналіст

Share Button