Продаж ліків лише з 18 років – чи можливо це у Борисполі?

Після отруєння лікарськими препаратами двох школярок на Київщині міський голова Володимир Борисенко запропонував вжити заходів і в Борисполі, а саме – рекомендувати аптекам продавали ліки лише особам, які досягли повноліття.

На це начальник Бориспільського відділу поліції Тарас Кравчук резюмував: «Нашим законодавством, на жаль, не передбачено такого закону, проте це питання можна порушити на сесії. Наприклад, щоб фармацевти з’ясовували у дітей та підлітків, з якими намірами купують той чи інший препарат, або показували листом від батьків чи лікаря».

Інф. «ТС»

ДО ТЕМИ

Голова Комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький повідомив у Фейсбуці, що профільний комітет ініціює два законопроєкти, перший з яких передбачає заборону продажу лікарських засобів особам до 14 років, другий – запровадження жорсткої адміністративної відповідальності за порушення цієї заборони.

«Проблема вимагає найшвидшого вирішення. Тому очікую, що наші пропозиції будуть найближчим часом винесені на обговорення та ухвалені», –  заявив депутат.

Share Button