Малюнки, комікси і прибульці з глини: бориспільські школярі показали свої «Космічні фантазії»

Шили, малювали і ліпили – бориспільські школярі показали свої «Космічні фантазії» представивши на конкурс понад 160 робіт. Про це повідомили в управлінні освіти і науки.

«15 лютого на базі Будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт» відбувся міський етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії». У конкурсі взяли участь учні закладів загальної середньої освіти та вихованці закладів позашкільної освіти Бориспільської міської територіальної громади, які представили 164 роботи в номінаціях «Література та журналістика», «Образотворче мистецтво», «Декоративно-прикладне мистецтво», «Фото-, відео-, кіномистецтво», «Комп’ютерна графіка», «Музичне мистецтво», – повідомили освітяни.

Найбільша кількість робіт конкурсу – це малюнки та вироби декоративно-вжиткового напряму, в яких конкурсанти відобразили подорожі у Космосі, свої вигадані Всесвіти, де існують фантастичні форми життя. Дивні інопланетяни на малюнках та виготовлені з глини, тканини, шкіри приваблюють своєю незвичайністю. В роботах спостерігається філософське бачення Космосу, розкриття фантазії, погляд на проблеми Всесвіту юних митців.

Переможцями конкурсу стали 29 учнів, 56 – призерами.

Інф. «ТС»

Share Button