У День святого Валентина в Україні одружилися понад 420 пар

В Україні у День святого Валентина, 14 лютого, одружилися 426 пар, із них 10 шлюбів – із іноземцями. Про це повідомляється на сторінці Міністерства юстиції України у Фейсбуці.

«426 нових сімей офіційно зареєстрували свої стосунки у День святого Валентина. З них 102 пари, які вирішили не чекати встановленого терміну та одружитися за спрощеною процедурою – в рамках проєкту «Шлюб за добу», – ідеться в повідомленні.

Як зазначається, загалом 14 лютого найбільше молодят зареєстрували шлюб у Вінницькій та Хмельницькій областях – 53 та 41 пара, відповідно.

Окрім того, саме у День усіх закоханих відділами ДРАЦС України було зареєстровано 10 шлюбів з іноземцями.

Також повідомляється, що 14 лютого закохані пари могли й подати заяву на державну реєстрацію шлюбу. Зазначається, що в День святого Валентина відділами ДРАЦС по всій Україні було прийнято 264 такі заяви.

У Мін’юсті інформують, що деякі з майбутніх молодят – 29 пар – вирішили урочисто провести обряд заручин: 27 пар із Харківщини та по одній із Донецької і Тернопільської областей.

Як повідомлялося, у День святого Валентина, 14 лютого, із 8.00 до 24.00 проходив захід «Кохання поза часом 2021», у рамках якого закохані могли подати заяву про реєстрацію шлюбу до відділу державної реєстрації актів цивільного стану та одружитися того ж дня.

 

Share Button