МУЗИЧНИЙ КОМПОТ: «ВОСЬМИЙ – ПІШОВ!»

«Восьмий – пішов!» — написав у соціальних мережах ідейний натхненник «Музичного компоту» Борис Шапіро. Традиційно в рамках щорічного фестивалю учні та викладачі дитячої музичної школи на практиці демонструють, як можна любити королеву звуків. На противагу минулорічному «коханню і полум’ю» цього квітня до уваги вимогливого слухача – джазові композиції і вокал.

Насамперед – майстер-клас від доцента національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського, кандидата мистецтвознавства Анатолія Гончарова. «Джаз у радянські часи вважався буржуазною, афроамериканською музикою, акордеон і саксофон до 50-их років взагалі були під забороною».

Допомагали маестро випускниця і другокурсник коледжу при муніципальній академії ім. Р.Г. Глієра. До уваги присутніх так званий урок на прикладах світових хітів, що у віртуозному виконанні розвіяли стереотипи щодо стандартного звучання ручної гармоніки. Глядачі вимагали продовження, а Б. Шапіро висловив ідею, аби запросити талановиту молодь до Борисполя ще раз.

Уже потім – класичне і відоме на гітарі, саксофоні, скрипці, баяні, волторні у виконанні учнів та викладачів музичного закладу.

Фінальним акордом стало вручення подяк від оргкомітету фестивалю – дитячій музичній школі та управлінню культури, молоді та спорту в особі начальника Наталії Погребної і традиційно ексклюзивної сувенірної продукції. Цьогоріч – із зображенням собаки.

Фінансова і творча підтримка дійства – традиційно від Євгенія Боженка. Ініціатор «Музичного компоту», меценат Б. Шапіро розповів, що цьогоріч фестиваль проходитиме 18, 19 та 23 травня: «Це буде яскраво, нестандартно і креативно».

Інф. «ТС», фото Юлії ГИРИ

Share Button