Два тири, ділянки для дослідів та актова зала з балконом: що цікавого буде у новій школі

Чотири поверхи, 33 класні кімнати, величезна спортзала й актова зала з балконом. А ще два тири та земельні ділянки для дослідів – школа на Робітничій обіцяє стати закладом, де хотітиметься вчитися.

«Буде й футбольне поле, і баскетбольне», — розповідає виконроб ПрАТ «Агробудмехіназація» Василь Протас, показуючи журналістам план будівництва.

За словами виконроба, щоб звести стіни і накрити дах, знадобилося близько року, а ще більше мільйона цеглин та понад 7 тис. метрів кубічних бетону. Нині в школі прокладають інженерні мережі – облаштовують вентиляцію та сантехніку. Інший «фронт» робіт – оздоблення, ним займаються 11 бригад штукатурів.

Центральний вхід зроблено півколом і він нагадує башту. Хоча потрапити до будівлі школи можна з різних боків.

На першому поверсі бачимо шахту – тут облаштують ліфт, яким буде зручно користуватися діткам з особливими потребами. А ще нам показують приміщення майбутньої їдальні, де одночасно можна буде нагодувати до 300 осіб. Біля кожного кабінету буде роздягальна, у класах хімії та фізики встановлять спеціальні столи, до яких підведуть воду. Не забули й про кімнати для лабораторного приладдя.

Особливою гордістю будівельників є система кондиціонування, над якою працюють спеціалісти ПрАТ «ПМК-508». Субпідрядники підкреслюють, що в школі легко дихатиметься, а повітря завжди буде чисте та свіже. Голова правління «ПМК-508» Володимир Крилач запевнив: для учнів створюють комфортні умови.

Тоня ТУМАНОВА, «ТС»

Share Button