В Україні та світі 19 лютого проведуть акцію «Ангели пам’яті»

Цього року тиха акція «Ангели пам’яті» із вшанування Героїв Небесної Сотні відбудеться 19 лютого і об’єднає людей не лише з різних куточків України, а й всього світу. Про це повідомила співачка, художниця, громадська діячка Анжеліка Рудницька, яка спільно з мистецькою агенцією «Територія А» ініціювала цю акцію.

«Восьмий раз ми збираємося разом, аби вшанувати пам‘ять Героїв Небесної Сотні. Нас набагато більше, ніж здається. Від Львівщини до Луганщини. Від Австралії до США. Ангели – на сторожі пам’яті», – сказала вона.

Рудницька додала, що кожен може власноруч зробити паперових ангелів для участі в акції. «Залучайте знайомих, діток, школи. Усі, хто пам‘ятає, збираються з паперовими ангелами, яких ми розвішуємо на деревах, що були свідками розстрілу мирних українців у 2014 році. Ставимо лампадки та свічки. Молимося та співаємо народні псалми», -–зазначила співачка.

В Україні 20 лютого відзначають День Героїв Небесної сотні на вшанування подвигу учасників Революції Гідності. Саме цього дня 2014 року загинуло найбільше активістів Євромайдану.

Share Button