У Бориспільській лікарні встановили потужну систему подачі кисню для хворих на COVID-19

Минулого тижня завершилось встановлення потужної системи киснепостачання для хворих на COVID-19 у Бориспільській лікарні.

Як вказується на офіційній сторінці КНП «ББЛІЛ», це в рази знизить ризик можливої нестачі кисню для хворих та полегшить виконання обов’язків для персоналу лікарні.

Роботи над цим проєктом тривали з листопада 2020 року.

«Сучасна система складається із вакуумних ізольованих ємкостей з подвійними стінками з двох циліндричних сосудів: внутрішній складається з аустенітної сталі та зовнішній із вуглецевої сталі з антикорозійною ґрунтовкою та спеціальним покриттям. Вакуум між зовнішнім та внутрішнім циліндрами заповнено перлитом (ізоляційним порошком) із якого викачано все повітря. Така ізоляція називається вакуумно-порошковою», – повідомили у багатопрофільній лікарні.

Договір на постачання кисню укладено з ПрАТ «Лінде Газ Україна», яке є найбільшим постачальником газового обладнання в Україні.

В інфекційному відділенні Бориспільської лікарні наразі є 27 точок подавання кисню та палата реанімаційного відділення. За добу потреби кисню для хворих становлять до 3000 л. Сучасна ємність масштабного вмісту, беззаперечно, здатна забезпечити таку кількість кисню.

Share Button