У МІСТІ МАЄ БУТИ БЕЗПЕЧНО: «Авто Допомога Бориспіль» співпрацюватиме з патрульними

ФОТОФАКТ. Насамперед, хочемо подякувати активним водіям, а відтепер і нашим друзям, яким не байдужа ситуація на дорогах Борисполя, яким принципово, щоб водії дотримувалися Правил дорожнього руху, і яким важливо, щоб у місті було безпечно.

11 квітня відбулася перша зустріч керівництва патрульної поліції Борисполя (начальник Віталій Горкун) та «Авто Допомога Бориспіль». Спілкування тривало понад три години у форматі запитання-відповідь, також всі разом обговорили питання подальшої співпраці.

Зі свого боку, патрульна поліція докладе максимум зусиль, аби ініціатива бориспільців ефективно реалізовувалася та досягла поставленої цілі.

Наприкінці зустрічі патрульні подарували надійним, крутим та класним водіям тематичні наліпки від проекту «Керуй!», який також реалізовуємо задля безпеки на дорогах міста.

За інф. прес-служби УПП Бориспіль

Довідково. Мета соціального проекту «Керуй!», який запущено наприкінці минулого року, – поширити серед усіх учасників дорожнього руху ідею, що Правила дорожнього руху – не просто вимоги, а спосіб уберегти своє життя, життя своїх рідних, близьких та незнайомців, які опинилися поруч. «Керуй!» закликає людей керувати не лише своїм автомобілем, а й власними емоціями, діями, а отже, – самим своїм життям. Ініціатор проекту – Національна поліція України. Проект реалізується за підтримки Консультативної місії Європейського Союзу.

Share Button