Головною площею Борисполя на електроавтобусі

На Європейській площі міста продемонстрували новенький електробус китайського виробництва компанії Skywell.

Його доставили до Борисполя для ознайомлення із сучасним транспортним засобом. Про переваги такого міського транспорту розповів представник компанії в Україні Арсеній Абдураімов, який дуже здивувався, що у Борисполі немає власного комунального автотранспортного підприємства.

Всього існує 17 різних моделей. Залежно від комплектації, довжини кузова, вартість електробуса становить від 230 до 370 тис. доларів.

Представлений у Борисполі електробус на одному заряді проїжджає 300 км. Для міст України з такою комплектацією автобус підходить найкраще, оскільки одного заряду батареї вистачить на день роботи. Собівартість проїзду в електробусі – 1,5 грн на 1 км.

Електробус обладнаний LED-освітленням, системою клімат-контролю та подвійними склопакетами, комплексною системою відеонагляду з місця водія. Також важливою особливістю автотранспорту є відсутність шкідливих викидів – не забруднює навколишнє середовище.

Презентований електробус розрахований на 83 пасажири, з них 33 сидячі місця.

Поки що привезли декілька електробусів, на запрошення з різних міст України проводять ознайомчі презентації, особливо там, де є трамвайні та тролейбусні депо, оскільки основні затрати електроенергії у 16 разів нижчі, ніж у тролейбуса. Купівля такого електробуса дасть змогу якщо не знизити тариф на проїзд, то хоча б залишити на тому ж рівні.

Тож якщо на автобуси буде попит, і вони продаватимуться в Україні, до кінця року мають завершити роботу над інвестиційним проектом, щоб збирати їх саме в нашій державі.

Інф. «ТС»

Share Button