ВЕСНЯНИЙ БЛАГОУСТРІЙ

У МІСТІ: «Боротися» за чистоту почали з центральних вулиць

На календарі 2 квітня – прихід весни затягнувся рівно на три тижні, тому цього року працівники КП «ВУКГ» роботи з благоустрою розпочали лише наприкінці березня — початку квітня. І традиційно, спочатку наводять лад на центральній вулиці міста Київський Шлях, протяжність якої 7,5 км, – прибирають проїжджу частину дороги вздовж бордюру від бруду, що накопичився за зиму. За осіннє-зимовий період на вулицях та тротуарах міста висипали 2 тис. 800 тонн піщано-соляної суміші, тому весь пісок потрібно прибрати. Роботи працівникам комунального підприємства вистачить не на один місяць.

На черзі – велике прибирання вулиць Головатого, Глибоцької, Героїв Небесної Сотні, Володимира Момота, Польової та ін., й не лише від піску, зелені зони міста очистять від сміття.

Цього тижня працівники зеленого господарства кронували катальпи на алеї від «Тресту Бориспільсільбуд» до «Сільпо». Та практично протягом усього першого кварталу цього року комунальники вздовж вулиці Київський Шлях, біля дитсадків та шкіл обрізували та видаляли аварійні дерева. На черзі — їх підбілювання.

Інф. «ТС»

У РАЙОНІ: Стартував двомісячник благоустрою

Відповідно до розпорядження голови Бориспільської районної держадміністрації Олександра Туренка з 26 березня 2018 року в районі розпочався двомісячник благоустрою. Щоб забезпечити утримання територій населених пунктів та прилеглих до них територій у належному стані, їх санітарного очищення, збереження об’єктів загального користування та створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення, було створено районний штаб з питань організації проведення двомісячника. До його складу ввійшли керівництво РДА, районної ради, сільські голови, представники державних підприємств та дорожніх структур, правоохоронні органи, медичні служби району. Також визначено відповідальних за благоустрій у кожному населеному пункті.

Згідно з розпорядженням виконкомам сільських рад рекомендовано створити відповідні штаби на чолі з сільськими головами, забезпечити виконання комплексу заходів, спрямованих на поліпшення стану довкілля: ліквідацію стихійних сміттєзвалищ, озеленення, благоустрій, очищення лісосмуг та водних джерел.

Під час проведення двомісячника планують виконати ремонт доріг, тротуарів, павільйонів на зупинках пасажирського транспорту. На 21 квітня заплановано акції «Посади своє дерево» та «Зробимо Україну чистою».

Двомісячник благоустрою триватиме до 25 травня.

За інф. офіційного веб-порталу Бориспільської районної державної адміністрації

Share Button