Вільна боротьба: наші борці поповнили скарбничку новими нагородами

Минулого тижня бориспільці два дні збирали нагороди з вільної боротьби – спершу у рідному місті, а наступного дня в Українці. Тож скарбничка поповнилась численним нагородами.

Так, 5 лютого відбулася особиста першість Бориспільської ДЮСШ серед юнаків 2004-2014 рр. н. у спортивній залі боротьби та боксу Бориспільського міського будинку культури.

Як повідомили у Бориспільській ДЮСШ, змагання розпочалися з поєдинків легкої вагової категорії до 29 кг, де, без перебільшення, виступили кращі борці не тільки нашого міста, а й області та України.

«Ростислав Ляхов у фіналі подолав опір Станіслава Черняка з рахунком 6:5 і посів І місце у цій ваговій категорії. Чемпіонами особистої першості ДЮСШ стали – Юрій Черняк, Михайло Дикий, Владислав Яцюта, Артем Перехрест, Максим Борисенко, Саркіс Григорян, Владислав Тимко, Андрій Данилюк, Андрій Цуркан, Остап Коратушак, Тимур Лебедюк, Іван Ломако, Тимур Кошман та Тарас Григоренко», – повідомили у спортшколі.

А уже 6 лютого команда вихованців ДЮСШ взяла участь у відкритій першості Обухівської ДЮСШ з вільної боротьби у місті Українка.

У змаганнях брали участь представники 10 областей України. Спортсмени ДЮСШ змогли вибороти медалі у вагових категоріях до 29 кг та 32 кг вікової групи 2010-2011 рр. н.

Так, Ростислав Ляхов посів друге місце, Владислав Камінський у підсумку п’ятий (в/к до 29 кг), Юрій Черняк посів третє місце, а Дмитро Кривохижа став п’ятим у ваговій категорії до 32 кг.

За інформацією ДЮСШ, тренують спортсменів М. Дьяченко та Є. Перехрест.

 

Share Button