ВЕЛИКОДНІЙ ДЕКУПАЖ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ

Семінар для вчителів початкових класів «Розвиток творчої активності учнів шляхом інтегрованого підходу до навчальних предметів» перетворився у мистецький. У рамках заходу – ознайомлення з виставкою родини Гордієць (українські строї та живопис), що в стінах державного історичного музею, а потім – опановування техніки декупаж: оздоблення дерев’яного яйця до Великодня. Акуратно вирізаючи обраний тематичний малюнок із запропонованих на вибір серветок, його поетапно наносили на поверхню так, щоб у результаті це виглядало як розпис.

Головний зберігач фондів музею Алла Єрмолова за три роки «набила руку», тепер сміливо вчить інших і підкреслила, що ідею провести семінар нестандартно запропонувала вчителька. Сама ж педагог ЗОШ № 1 ім. Ю. Головатого Роксолана Мусько зізналася: «Завжди цікаво відкривати для себе щось нове, тим паче, цю техніку застосую у роботі зі своїм 4-В».

Вчитель НВК «Ліцей «Дизайн-освіта» ім. П. Чубинського Лариса Гук наголосила: «Такий семінар – свято для душі».

176 ВЕЛИКОДНІХ РОБІТ. 22 — ПЕРЕМОЖНІ

Великодня писанка, яйце, оздоблене бісером, соломкою, в довільній техніці… І це далеко не весь перелік того, що вміють виготовляти бориспільські діти. Цьогоріч на адресу організаторів виставки-конкурсу «Великодні свята» надійшло 176 робіт у 12 номінаціях трьох вікових категоріях. Це і вишиті ікони, і малюнки, і виконане у сучасних техніках, однак найпопулярнішим залишається писанкарство. Відкривали захід у слові та пісні. Вихованці БДЮТ «Дивоцвіт» декламували тематичні вірші та виконували музичні композиції. Серед слухачів – учні третього та четвертого класу НВК «Гімназія «Перспектива» ім. В. Мономаха.

Методист міського методичного кабінету управління освіти і науки Тетяна Радкович, звертаючись до присутніх, привітала зі святом Світлого Воскресіння Христового і запросила до перегляду представленого в стінах ЦТТ «Евріка». За рішенням журі 22 роботи стали переможцями, 56 – призерами.

Інф. «ТС»

Share Button