У музеї відкрилася виставка «Митці – рідному місту»

28 січня у Бориспільському державному історичному музеї відбулося відкриття виставки «Митці – рідному місту», яку представляють учасники Творчого клубу «Спілка митців Борисполя».  Про це повідомляє сайт Бориспільської міської ради.

На відкриття виставки завітали міський голова Володимир Борисенко, заступник міського голови Людмила Пасенко, начальник управління культури Наталія Погребна, представники правління Творчого клубу. Почесними гостями заходу була делегація міста Олевська Житомирської області, яка того дня відвідала Бориспіль з метою обміну досвідом – міський голова Сергій Лисицький та його заступник Юрій Данюк. Містяни мали змогу спостерігати за відкриттям виставки у режимі відеотрансляції, оскільки діють протиепідемічні обмеження.

Колядками (адже ще нещодавно тривали Різдвяні свята) привітали присутніх учасники ансамблю «Травневі роси». Володимир Борисенко наголосив на необхідності підтримки культури у місті та популяризації Борисполя в Україні, а України – у світі, і що саме митці допомагають це робити. У свою чергу, від імені бориспільських митців новообраному міському голові було вручено символічний ключ, виготовлений різьбярем по дереву Володимиром Гривенком – як символ достатку та оберіг від злих намірів.

Як наголосила директор музею Наталія Йова, виставка «Митці – рідному місту» вже стала традиційною. Цьогоріч її учасниками стали 42 митці.

Виставка експонуватиметься до 28 лютого.

Фото з сайту Бориспільської міської ради

Share Button